zas den na nic

19. února 2008 v 10:50 | Baruška
Čaukýsek!
Nevím co to se mnou je, ale vůbec se mi nechce chodit ven s holkama. Teď mám jarňáy takže času mám víc než dost. Domlouvala jsem si s holkama ze základky že půjdem ven, protože jsem se dlouuuuho neviděli. Ne že bych je nerada viděla, ale mám hlavu plnou jiných věcí. Ikdyž jak nad tím tak přemýšlím, možná že kdybych byla venku a byla s holkama, aspoň na chvličku bych nemyslela na jídlo. No ještě uvidíme. Štve mě že venku je zas hnusně. Je tam zima a fouká studený vítr. Ještě před týdnem bylo hezky a plánovala jsem si že půjdu s bráchou na brusle. Teď můžu jít tak akorát do prčic, nebudu riskovat že nastydnu a nebudu zas týden chodit do školy. To by bylo šílený. V týdnu, kdy chodím do školy, se totiž nejvíc hýbu. Než dojdu do školy, pak ve škole výstupy po schodech a když jedu domů tak vystupuju o zastávku před, abych se trochu prošla.
Musím se víc hýbat. Včera večer jsem přemýšlela a myslím že by bylo dobrý kdybych denně cvičila tak 45-60 minutek. Samozřejmě že teď o prázdninách bych mohla trochu víc, aspoň ty dvě hoďky denně bych mohla dát.
Mno, myslím si že se za chvilku do toho pustím, ještě předtím ale trochu vylepším blog. Přidám rubriky, článečky, možná nějaké to thinspo pro naší motivaci atak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama